Informácie ku kurzom a jednorazovým vstupom

PRIHLÁSENIE SA na kurz / lekciu 

Na všetky aktivity sa prosím prihlasujte cez rezervačný systém. Zaberie Vám to len pár minút a potom si už môžete vyberať z pestrej ponuky aktivít priamo v rozvrhu. 

V prípade záujmu o presun z jedného kurzu na iný kurz je účtovaný administratívny poplatok.

ODHLÁSENIE SA z kurzu / lekcie a SYSTÉM NÁHRAD

Rozumieme, že môžu nastať rôzne dôvody, pre ktoré sa nebudete môcť zúčastniť aktivity (jednorazový vstup alebo lekcia v rámci kurzu), ktorú ste si rezervovali.

Ranné hodiny: máte možnosť odhlásiť sa najneskôr do 19:00 deň vopred

Večerné hodiny: možnosť odhlásiť sa najneskôr do 10:00 v deň lekcie

Odhlásenie lekcií a náhrady je možné až po pripísaní úhrady na náš účet + 2  pracovné dni na spracovanie.

Prihláste sa do svojho užívateľského profilu - vojdite do "moje rezervácie", nájdite príslušný dátum, z ktorého sa chcete odhlásiť, stlačte "storno", z aktivity ste odhlásený a zároveň sa Vám pripíše náhrada, ak ste vykonali storno pred začiatkom aktivity. Vyberte si iný termín v rozvrhu - použite náhradu.   

Možnosť náhrady lekcie v rámci kurzu získavate len vtedy, ak sa odhlásite z lekcie, na ktorú neprídete. Pokiaľ sa neodhlásite z jednorazovej lekcie a neprídete, hradíte lekciu, ako keby ste sa jej zúčastnili. 

Počas kurzov si môžete vyčerpať 5 náhrad.

Svoje náhrady za vymeškané a správne odhlásené lekcie si môžete čerpať na ktoromkoľvek cvičení v našom Ateliéri po 3. lekcii kurzu.

V prípade, že si chcete uplatniť náhradu a pomýlite sa - omylom zabudnete stlačiť "uplatniť si náhradu", systém prijme Vašu objednávku jednorazového vstupu a na cvičení budete platiť sumu jednorazového vstupného lektorovi, bez prihladnutia na to, že na konte máte náhradu.

Za aktivity, na ktoré ste prihlásený v prípade Vašej neúčasti, uhradené poplatky (kurzovné, poplatok za lekciu) nevraciame. Náhrady sú benefitom, v prípade, že si v rozvrhu nenájdete náhradnú hodinu, nie sú nárokovateľné. Náhrady nie sú prenosné do obdobia po skončení kurzu.

Na Vami prihlásené lekcie, resp. náhrady môže za Vás prísť aj rodinný príslušník, resp. známy.

Prosíme pre prihlásenie/odhlásenie sa z lekcie nám nepíšte mail, všetky zmeny spravujte cez vlastný účet, ktorý si vytvoríte pri registrácii.

ÚHRADY 

Jednorazové lekcie sa uhrádzajú v hotovosti na lekcii lektorovi. Kurzy sa uhrádzajú prevodom (po prihlásení sa na kurz, Vám zvyčajne do 2 pracovných dní pošleme mailom faktúru). 

ČO SI OBLIECŤ NA CVIČENIE 

Na lekcie si stačí zobrať pohodlné oblečenie. Cvičíme naboso alebo v ponožkách. Podložku na cvičenie Vám zapožičiame (sú uložené v cvičebnej sále). Deky na prikrytie, ktoré používame na joge počas záverečnej relaxácie sú tiež v sálach. Na lekcie Pilatesu si pribaľte malý uteráčik ako cvičebnú pomôcku na vypodloženie hlavy. V ateliéri sú k dispozícii šatne (dámska a pánska), môžete použiť sprchu.

Cvičenia sú určené pre zdravé osoby. Za prípadné zdravotné problémy klienta, ktoré sa objavia počas cvičenia alebo zranenia nesie zodpovednosť sám klient.

PRIHLASOVANIE SA NA WORKSHOPY 

Na workshopy sa prihlásite podobným spôsobom ako na kurzy. Kliknutím na záložku WORKSHOPY nájdete v kalendári termíny pripravovaných workshopov.

ORGANIZAČNÉ USTANOVENIA

Zmena / zastupovanie lektora, ktorý vedie kurz / lekciu je možná. 

Pri prvej návšteve Ateliéru Surya sa prosím oboznámte s prevádzkovým poriadkom, ktorý je umiestený na nástenke pri vstupe. Vstup do centra je možný len za podmienky dodržiavania prevádzkového poriadku. 

Ateliér Surya môže v prípade nenaplnenia kapacity sály povoliť jednorazové vstupy aj na kurzové lekcie.

Milí priatelia prosíme Vás o dochvíľnosť pri príchode na lekciu, ateliér sa zamyká 10 minút po začatí lekcie.

Ďakujeme a prajeme Vám krásne chvíle strávené v Ateliéri Surya.